autosalon24.pl

Blog tematyczny o motoryzacji i samochodach

Poradniki

High League – co warto wiedzieć?

High League – co warto wiedzieć?

Sporty walki od zawsze cieszyły się w Polsce ogromną popularnością. Niegdyś pasjonowaliśmy się boksem czy też zapasami, lecz teraz prym wiodą walki w systemie MMA. Ostatnimi czasy ogromną popularność zaczęły zdobywać walki typu freak fight, których najnowszym przedstawicielem jest High League. Co warto wiedzieć o tych walkach, a także jakie dodatkowe atrakcje są zwykle przygotowywane dla kibiców i pasjonatów?

Czym jest High League?

Jest to po prostu polska federacja sportowa, która zajmuje się organizowaniem gal z walkami typu freak fight show. Przyjmuje się, że pojedynki toczone są na tych samych zasadach, które obowiązują w innych federacjach MMA, lecz mogą zdarzać się odstępstwa uzgodnione pomiędzy zawodnikami. Czasami obowiązują bowiem zasady znane z kick-boksingu lub z boksu. Kto uczestniczy w walkach High League? Są to przede wszystkim osoby znane, celebryci, youtuberzy, influencerzy, raperzy, a nawet osobistości ze świata mediów. Ich pojedynki przyciągają coraz większą grupę klientów i osiągają ogromne zasięgi w internecie. Walki organizowane są na dużych halach sportowych, a często nawet na stadionach.

High League kod promocyjny

Wiedzieć trzeba, że gale High League to wielkie wydarzenie nie tylko sportowe, lecz związane również z wieloma innymi atrakcjami. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się kody promocyjne do bukmacherów. Co one konkretnie dają grającym? Przy okazji każdej gali walk High League udostępniany jest kod rabatowy, który należy podać podczas rejestracji u konkretnego bukmachera. Z tą federacją najczęściej współpracuje zakład bukmacherski Fortuna. Jakie korzyści płyną z zastosowania takiego kodu? Jak się okazuje, są one naprawdę bardzo ciekawe, ponieważ dzięki nim skorzystać można z naprawdę atrakcyjnych promocji. Warto tu wspomnieć przede wszystkim o darmowym zakładzie do pewnej kwoty, a także o zakładzie bez ryzyka straty kapitału. Co więcej, często można liczyć także na cashback z zakładu oraz na nieco lepsze kursy.

Jak skorzystać z kod promocyjnego High League?

Jak zatem widać, Betclic kod fame mma jest w stanie znacznie uatrakcyjnić stawianie zakładów i pociągnąć do bukmachera nowych graczy, którzy chcą połączyć pasjonowanie się zmaganiami podczas walk z dobrą zabawą polegającą na obstawianiu wyników konkretnych pojedynków. Warto się jeszcze tylko teraz zastanowić nad tym, jak można z takich promocji skorzystać. Co dokładnie trzeba zrobić, aby uzyskać do nich dostęp? Podstawą jest oczywiście założenie nowego konta u danego bukmachera, ponieważ kod zadziała jedynie podczas procesu rejestracji. Do tego wymagane jest rzecz jasna podanie swoich danych osobowych, a także przesłanie zdjęcia dowodu osobistego. Jest to obowiązkowe, ponieważ bukmacher musi zweryfikować wiek grającego, gdyż hazard jest dostępy dopiero od 18 roku życia. Ostatnim etapem rejestracji jest podanie adresu mailowego, a także hasła, które chronić będzie konto u bukmachera. To właśnie na tym etapie należy wprowadzić na stronie kod promocyjny.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij