autosalon24.pl

Blog tematyczny o motoryzacji i samochodach

Poradniki

Wynajem długoterminowy Volvo XC40 – klasa premium na wyciągnięcie ręki

Wynajem długoterminowy Volvo XC40 – klasa premium na wyciągnięcie ręki

Volvo XC40 to jeden z modeli, które definiują nową filozofię projektowania samochodów szwedzkiego producenta. Volvo stawia na elektryfikację, nie zapominając przy tym o tradycyjnych dla marki wartościach: bezpieczeństwie i nieprzeciętnej funkcjonalności. Co ważne, nowa gama modelowa Volvo jest oferowana w atrakcyjnej cenie, a to otwiera markę na większą grupę klientów. Jeśli od dawna planujesz przesiadkę do Volvo, to zainteresuj się atrakcyjnymi ofertami finansowania. Szczególną uwagę zwróć na propozycję wynajmu długoterminowego Volvo XC40, o czym więcej przeczytasz w naszym artykule.

Czym jest wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy to rodzaj umowy, w ramach której wynajmujący – właściciel pojazdu – użycza go najemcy na określony czas, w zamian za comiesięczne wynagrodzenie (potocznie nazywane abonamentem).

Umowa wynajmu jest zawierana na okres minimum 24 miesięcy. W tym czasie najemca może normalnie korzystać z samochodu, zgodnie z ustalonymi zasadami (m.in. w zakresie maksymalnego przebiegu rocznego). Nie ma natomiast obowiązku wykupu pojazdu po zakończeniu umowy.

Dlaczego warto zainteresować się wynajmem długoterminowym?

Wynajem długoterminowy jest oferowany na polskim rynku od dobrych 20 lat, jednak dopiero od niedawna obserwujemy wyraźny wzrost zainteresowania tym modelem finansowania samochodu. Coraz więcej osób dostrzega ewidentne zalety wynajmu, do których zaliczymy przede wszystkim:

  • Brak lub bardzo niska wpłata inicjalna– dzięki temu na wynajem długoterminowy Volvo XC40 czy innych modeli klasy premium mogą sobie pozwolić również osoby nieposiadające środków na wkład własny do kredytu czy tym bardziej zakup gotówkowy pojazdu;
  • Obsługa all inclusive– w ramach umowy wynajmu długoterminowego to wynajmujący odpowiada za pełną obsługę pojazdu. Najemca nie musi się przejmować serwisowaniem auta, wymianą opon, zakupem ubezpieczenia czy likwidacją ewentualnej szkody;
  • Niski abonament– kwota abonamentu w wynajmie jest znacznie niższa w porównaniu z ratą kredytu czy leasingu. To dlatego, że najemca nie spłaca ceny początkowej samochodu, ale jedynie prognozowaną utratę wartości. Dzięki temu dostępność ofert wynajmu jest znacznie większa w porównaniu z np. kredytem samochodowym;

To warto wiedzieć

Umowę wynajmu długoterminowego mogą zawrzeć zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej.

Sprawdź aktualne oferty wynajmu długoterminowego Volvo XC40

XC40 to mały SUV/crossover, który jest jednym z najchętniej wynajmowanych samochodów w swojej klasie. Wynika to z jednej strony z atrakcyjnych ofert finansowania, a z drugiej z doskonałej opinii o modelu, atrakcyjnego designu oraz prestiżu marki.

Nie bez znaczenia jest również to, że ten model szwedzkiego producenta jest dostępny w coraz częściej poszukiwanym wariancie napędu elektrycznego. Jeśli preferujesz klasyczną technologię silnikową, to możesz zdecydować się na wynajem długoterminowy Volvo XC40 z jednostką benzynową (o mocy 163 lub 197 KM).

Korzystnych ofert wynajmu poszukaj na iBemo – internetowej platformie, na której możesz samodzielnie skonfigurować parametry umowy i zawrzeć ją online, bez wychodzenia z domu. Na iBemo znajdziesz propozycje wynajmu długoterminowego Volvo XC40 prosto od autoryzowanych dealerów Grupy Bemo, w tym egzemplarzy dostępnych od ręki. Szczegóły sprawdź na stronie https://ibemo.pl/samochody-osobowe/model/volvo-xc40-wynajem-dlugoterminowy.

Udostępnij