Strona główna
Motoryzacja
Tutaj jesteś

Zajrzeliśmy do salonu Mercedesa w Szczecinie. Wiemy już, dlaczego jest tak dobrze oceniany przez klientów

25 października 2023 Zajrzeliśmy do salonu Mercedesa w Szczecinie

Salony samochodowe, nawet tych samych marek, znacząco różnią się poziomem obsługi klienta, jakością zaplecza oraz ofertą cenową. Wie o tym każdy, kto choć raz w życiu urządził sobie „rajd po salonach” w poszukiwaniu nowego auta. Jednym z najlepiej ocenianych salonów Mercedesa w Polsce jest Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka, dlatego postanowiliśmy go odwiedzić i zweryfikować te pozytywne opinie. Wnioski? Dzielimy się nimi w naszym artykule. Sprawdź, czy warto poświęcić czas na wizytę w tym salonie Mercedesa w Szczecinie.

Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka to autoryzowany dealer Mercedesa, który jest obecny na lokalnym rynku motoryzacyjnym od 1997 roku. To doświadczenie da się odczuć już po przekroczeniu progu salonu, który jest świetnie zorganizowany, a przy tym bardzo nowocześnie urządzony. Nie da się go przegapić, dlatego nawet osoby spoza Szczecina, które wybierają się do dealera w poszukiwaniu atrakcyjnej oferty, nie będą mieć problemu ze znalezieniem tego salonu.

Efektowna prezentacja samochodów

Po każdym salonie samochodowym należy oczekiwać, że oferowane w nim pojazdy będą prezentowane w atrakcyjny sposób. Pod tym względem DDB Auto Bogacka ponownie nie zawodzi. Auta są łatwo dostępne dla klientów, do każdego można swobodnie podejść, zajrzeć do środka, nie brakuje oczywiście szczegółowego cennika wraz z opisem wyposażenia i wersji silnikowej.

Jeśli więc ktoś chce wpaść do salonu tylko po to, aby zapoznać się z aktualną ofertą i przyjrzeć się jakości wykonania Mercedesa, to jak najbardziej ma taką możliwość.

Profesjonalna, ale nienarzucająca się obsługa

Stosunkowo szybko, bo już po kilku minutach, podszedł do nas pracownik salonu, który zaproponował prezentację oglądanego modelu. Trzeba przyznać, że doradca nie narzucał się i na sugestię, że „tylko oglądamy”, dał nam wolną rękę oraz poinformował, że w każdej chwili jest do dyspozycji. Takie podejście wcale nie jest normą, zwłaszcza w salonach samochodów premium, dlatego należy to zapisać na duży plus.

Czuć, że jesteśmy w salonie marki premium

Mercedes-Benz to jedna z najbardziej prestiżowych marek motoryzacyjnych na świecie, co powinno być widoczne i w wyglądzie salonu, i w standardzie obsługi. Pod oboma względami trudno mieć cokolwiek do zarzucenia DDB Auto Bogacka.

Salon jest znakomicie utrzymany, od razu można się w nim poczuć komfortowo, w powietrzu unosi się przyjemny aromat świeżej kawy – wszystko się tutaj zgadza i tworzy dobre warunki do podjęcia decyzji o zakupie nowego auta.

Jazda próbna? Żaden problem

Od doradcy salonu Mercedesa w Szczecinie dowiedzieliśmy się, że jazda próbna wybranym wstępnie modelem jest jak najbardziej możliwa – wystarczy tylko umówić się na konkretny termin. Jazdę można odbyć zarówno w warunkach miejskich, jak i na drodze szybkiego ruchu. Nie ma również problemu z zabraniem swoich bliskich.

Tutaj zaletą DDB Auto Bogacka jest duża dostępność samochodów testowych, co – jak się już wielokrotnie przekonaliśmy – nie zawsze jest regułą w salonach motoryzacyjnych.

Jeśli chcesz kupić auto niemieckiej marki, to odwiedź ten salon Mercedesa w Szczecinie

Wizyta w salonie Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie była bardzo przyjemnym doświadczeniem, choć nie zakończyła się zakupem auta. Możemy jednak polecić odwiedzenie tego miejsca każdemu, kto przymierza się do przesiadki do samochodu prestiżowej marki lub planuje wymianę swojego obecnego Mercedesa na nowy egzemplarz (warto zapytać o opcję zostawienia auta w rozliczeniu).

Podkreślmy, że dealer oferuje nie tylko fabrycznie nowe, ale też używane samochody z pewnego źródła, co na pewno zainteresuje osoby z ograniczonym budżetem.

Dodajmy, że salon Mercedesa w Szczecinie mieści się przy ulicy Mieszka I. Przed wizytą warto umówić się na indywidualne spotkanie, dzięki czemu doradca salonu będzie mógł poświęcić klientowi więcej czasu i np. zaprezentować atrakcyjne opcje finansowania zakupu. 

Materiał zewnętrzny

Kiedy jest pora na wymianę oleju silnikowego?

Redakcja autosalon24.pl

Miłośnicy motoryzacji, samochodów i mechanicznych nowinek, gotowi dzielić się z Tobą swoją wiedzą każdego dnia. Zostań z nami na dłużej!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak wybrać warsztat do napraw powypadkowych w Bydgoszczy
Zajrzeliśmy do salonu Mercedesa w Szczecinie
Najlepsze samochody sportowe na rynku

Jesteś zainteresowany reklamą?